Szukaj
Wersja polskaEnglish version
jesteś na stronie: Strona główna / Firma / O firmie

O firmie

Hogart Data Centre od 1997 roku specjalizuje się w dostarczaniu rozwiązań informatycznych dla HR. Firmę tworzy zespół doświadczonych specjalistów łączących wiedzę i umiejętności techniczne z praktyczną znajomością merytoryki dotyczącej naliczania wynagrodzeń, administracji kadrowej i zarządzania zasobami ludzkimi. Podstawowym produktem wykorzystywanym do realizacji wdrażanych rozwiązań jest sprawdzone w 18 krajach i w ponad 500 firmach oprogramowanie HRBˆ.

Misją firmy jest dostarczanie wysokiej jakości rozwiązań informatycznych dla HR dostosowanych do bieżących potrzeb i otwartych na zmiany i rozwój w przyszłości.

Firma jest jedną ze spółek pod marką Hogart. Marka Hogart, obecna na polskim rynku informatycznym od 1992 roku, od początku swojej działalności specjalizuje się w realizacji projektów wdrożeniowych w oparciu o jedne z najlepszych dostępnych na świecie rozwiązań zarządczych. Zbierając doświadczenia zarówno projektowe, ale także zdobywane systematycznie podczas współpracy z producentami zaawansowanych technologii informatycznych, Hogart podzieliła swój zespół na osobne firmy, z której każda odpowiada za dostawę i wdrażanie rozwiązań informatycznych dedykowanych różnorodnym obszarom funkcjonalnym przedsiębiorstwa. 

 


Dane rejestrowe:

Hogart Data Centre Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, 02-011 Warszawa, al. Jerozolimskie 101/15, Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, KRS 0000208994, REGON 013046874, Kapitał zakładowy 50 000,00 zł