Szukaj
Wersja polskaEnglish version
jesteś na stronie: Strona główna / Aktualności / Co nowego

Co nowego

2011-12-16
HRB w Aprsio

Warszawa, 16 grudnia 2011 – HRB w branży IT. Polski oddział międzynarodowej korporacji informatycznej APRISO zdecydował się na zakup i wdrożenie oprogramowania HRB. Wdrożenie rozpocznie się w grudniu 2011 roku. Uruchomienie produkcyjne systemu planowane jest na koniec pierwszego kwartału 2012. Wdrożeniem objęte będą moduły HRB Human Resources (Zarządzanie zasobami ludzkimi i administracja kadrowa) oraz HRB Payroll (Płace).

Apriso jest producentem oprogramowania dedykowanego aby pomóc swoim klientom w przekształceniu ich globalnych procesów produkcyjnych poprzez osiągnięcie i utrzymanie doskonałości produkcji przy jednoczesnym łatwym i szybkim dostosowaniu do zmian rynkowych. Oprogramowanie FlexNet firmy Apriso jest platformą opartą na technologii BPM przeznaczoną do globalnego zarządzania w procesach produkcyjnych. Apriso wspiera globalne i ciągłe doskonalenie procesów poprzez dostarczanie wglądu, kontroli i synchronizacji całej produkcji i sieci dostaw produktów. Apriso obsługuje ponad 200 klientów w ponad 40 krajach w obu Amerykach, Europie, Azji i Afryce. Apriso i system FlexNet są zarejestrowanymi znakami towarowymi Apriso Corporation.

Hogart Data Centre jest dystrybutorem i integratorem oprogramowania HRB w Polsce. Od 1997 roku firma przeprowadziła kilkadziesiąt wdrożeń w przedsiębiorstwach z różnych branż i różnej wielkości. Firma zatrudnia doświadczonych konsultantów posiadających praktyczną znajomość przepisów kadrowo-płacowych oraz dogłębną wiedzę na temat parametryzacji i technologii oprogramowania HRB.