Szukaj
Wersja polskaEnglish version
jesteś na stronie: Strona główna / Aktualności / Co nowego

Co nowego

2011-12-16
HRB w Aprsio
HRB w branży IT Warszawa, 16 grudnia 2011 – Polski oddział międzynarodowej korporacji informatycznej APRISO zdecydował się na zakup i wdrożenie oprogramowania HRB. Wdrożenie rozpocznie się w grudniu 2011 roku. Uruchomienie produkcyjne systemu planowane jest na koniec pierwszego kwartału 2012. Wdrożeniem objęte będą moduły HRB Human Resources (Zarządzanie zasobami ludzkimi i administracja kadrowa) oraz HRB Payroll (Płace).
2011-09-12
Hogart Data Centre i AGroup zacieśniają współpracę partnerską w Polsce
12 września, 2011 roku - Firma AGroup, producent systemu do zarządzania zasobami ludzkimi HRB, podpisała umowę o zakupie znaczącego pakietu udziałów w spółce Hogart Data Centre (HDC), będącej partnerem AGroup w Polsce. Dzięki tej transakcji AGroup, mająca przedstawicielstwa w Rosji i na Łotwie, rozszerzy swoją obecność na terenie Polski. Wzajemna współpraca umożliwi AGroup wzmocnienie pozycji oraz szybki rozwój na polskim rynku, jak również zapewni klientom obsługę na jeszcze wyższym poziomie.
2011-08-10
Wdrożenie HRB w Kapsch Telematic Services
Firma Kapsch Telematic Services podpisała z firmą Hogart Data Centre umowę na dostraczenie, wdrożenie i serwisowanie oprogramowania HRB w zakresie modułów HRB Zasoby Ludzkie, HRB Czas Pracy i HRB Portal Pracowniczy.

2011-05-27
Rusza wdrożenie HRB w Intertoll Infrastructure Services

Firma Intertoll Infrastructure Services podjęła decyzję o wdrożeniu oprogramowania HRB. Projket będzie obejmował wdrożenie modułów HRB Zasoby Ludzkie, HRB Płace i HRB Czas Pracy. Oprogramowanie będzie zintegrowane z systemem bankowym oraz systemem finansowym. Uruchomienie systemu planowane jest na 1 lipca 2011.

2011-02-09
Hotel Bristol wybiera HRB
Hotel Bristol, jeden z najbardziej prestiżowych hoteli w Polsce, zdecydował się na zakup i wdrożenie oprogramowania HRB do zarządzania procesami kadrowo-płacowymi.

[1] 2 3 4 5 6 z 6 następna